Přeskočit na obsah

INFORMACE K REGISTRACÍM DO HRY ŠIFRA 13 – EPIZODA

ČEKÁ NA VÁS 5. ROČNÍK TRADIČNÍ ŠIFROVACÍ HRY VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ.

Před 4 lety jste se poprvé vydali do ulic Valašského Meziříčí s cílem vyřešit pár úkolů, šifer a dojít do cíle. Od té doby se pravidelně setkáváme každý rok v září a nás opravdu těší, že váš počet narůstá.

Pátý ročník nebude výjimkou. Na startu hry se sejdeme 9. ZÁŘÍ 2023 a letos se ponese v duchu oslav. Ale ne jen tak ledajakých oslav. Ve večerních hodinách se všichni potkáme na společné oslavě, kde pro vás bude zajištěno i dobré jídlo, pití a pochutiny.

CENA HRY
Pro 5. ročník hry jsme stanovili cenu 700 Kč za 1 osobu v týmu. Kromě večerní zábavy, kde pro vás bude připraveno i spousta dobrého jídla, obsahuje cena i další prvky. Níže jsme vám vypsali vše, co cena obsahuje. Chápeme, že pro někoho může být celá částka za tým jednorázově náročnější a proto můžete v registračním formuláři zatrhnout možnost rozdělené platby.

 1. CELODENNÍ ŠIFROVACÍ HRA ŠIFRA 13
  Letošní pátý ročník odstartujeme v dopoledních hodinách na startovní lokaci z druhého ročníku – v kině Valašské Meziříčí. Abychom vám připomněli co se za předchozí 4 roky stalo, na startu vám formou krátkého filmu shrneme příběh a důležité události. Kokrétní čas startu upřesníme v následujících měsících.
 2. ZÁVĚREČNÁ SPOLEČNÁ AKCE
  Bratrstvo má opět své plány a bude na vás, jestli jim pomůžete nebo jim zabráníte. Abyste toho mohli docílit, musíte se vmísit na událost pořádanou Brartstvem třinácti, která se koná právě 9. září 2023 večer. Vyslali jsme špehy a pozvánku na tuto událost pro vás zajistíme a včas vám ji doručíme. Vaše rozhodnutí ovlivní směřování Bratrstva v následujících letech.
 3. OBČERSTVENÍ
  Součástí večerné akce bude i bohaté občerstvení (teplé i studené). Nemusíte se obávat, variant bude několik a každý si určitě vyberete to své.
 4. ZÁŽITKOVÉ STANOVIŠTĚ
  V předchozích ročnících jste mohli navštívit například představení místních improvizátorů Valounů v kině, podzemní prostory na náměstí nebo únikovou hru. V roce 2023 tomu nebude jinak – určitě pro vás nějaké takové stanoviště opět připravíme.
 5. HERNÍ PRVKY
  Každý tým obdrží kromě obvyklých startovních balíčků také jeden artefakt, který si určitě rádi ponecháte.
 6. PEVNÁ ZÁKLADNA
  Od třetího ročníku hru provází trvalá základna, kam si můžete v průběhu hry přijít odpočinout, dát si něco k snědku nebo poklábosit s organizátory a jinými týmy. Letos se základna bude nacházet (stejně jako v loňském roce) v prostorách Valašskomeziříčské sokolovny.
 7. TRASA HRY
  V pátém ročníku nachodíte přibližně 12 km. Úkolů bude letos přibližně 20 včetně jednoho hlavního, který vyvrcholí v cíli na společné akci. Trasa bude uzpůsobena tak, abyste všichni dorazili na závěrečný večer včas.
 8. MOŽNOST PŘESPÁNÍ
  Od 2. ročníku jsme pro vás vždy měli zajištěné místo k přespání. To platí i letos. Počítejte i s tím, že hra bude letos zakončena společnou oslavou.
 9. PŘEVLÉKÁRNA
  Na večerní zábavu nebude vyžadováno společenské oblečení. Pokud ale uznáte za vhodné se převléknout, budou k tomu vyhrazeny prostory včetně šatny.