Přeskočit na obsah

O HŘE ŠIFRA 13

Šifrovací hra je ideální způsob trávení volného času se svými blízkými či přáteli. Posílíte nejen vzájemné vazby, ale zjistíte své silné stránky a zažijete jedinečnou atmosféru městské šifrovací hry. V průběhu naší hry navštívíte neobvyklá místa a užijete si den plný napětí a zábavy kdy vaši bystrost otestuje nejen poutavý příběh, ale také postavy často snadno zaměnitelné s běžnými lidmi.

ŠIFRA 13 – EPIZODA II. – Soudní řízení

JAK HRA PROBÍHÁ?

Registrujete svůj tým o 3-5 osobách, dorazíte na start, obdržíte startovní balíček a vyrazíte na trasu plnou šifer a úkolů které vás dovedou až do cílové rovinky. Trasa je každý rok jiná díky čemuž zavítáte na místa kterým byste se mnohdy vyhli – opuštěný areál hotelu, podzemní prostory pod městem apod.

CO K ÚČASTI POTŘEBUJETE?

Nic vyloženě zásadního protože od nás dostanete všechno co potřebujete. A pokud se objeví něco čím musíte váš tým vybavit, dáme vám to vědět včas. Přes to všechno existuje jakási obvyklá výbava kterou zmiňujeme zde.

VŽDY NĚCO NOVÉHO

Naše hra se s každým rokem vyvíjí a vždy na vás čeká nějaká novinka. V letošním 4. ročníku je hlavní novinkou kreativní část hry, kdy se týmy setkají s nákupem součástek a stavbou stroje času.